צוות אניגמה פלוס

ד"ר איריס מנור – המנהלת הרפואית של צוות אניגמה פלוס

אנשי המקצוע של צוות אניגמה פלוס מנוהלים ע"י ד"ר איריס מנור – פסיכיאטרית מומחית לילד ולמתבגר אשר התמקצעה בעיקר בהפרעות קשב (ADHD).

ד"ר מנור עומדת בראש היחידה להפרעות קשב בבי"ח גהה. מרצה בכירה בביה"ס לרפואה באוניברסיטת ת"א. מנהלת ומשתתפת במחקרים (גנטיים, קליניים ותרופתיים) בארץ ובעולם בנושא הפרעות קשב (ADHD). ד"ר מנור הנה מרצה מבוקשת ע"י בכירי החוקרים והרופאים בישראל וכן בכנסים בינלאומיים.

ד"ר מנור כתבה בשיתוף עם פרופ' טיאנו את הספר "לחיות עם הפרעת קשב" וזאת בנוסף לפרסומים בכתבי עת שונים, והיא חברה בסקציות הפרעות קשב בארגון הפסיכיאטריה העולמי ובארגון האמריקאי למומחים להפרעת קשב APSARD, וחברה בעמותת "קוים ומחשבות".

לי סיטן

פסיכולוגית רפואית מומחית, בעלת תואר MA של המכללה האקדמית בתל אביב-יפו. בשמונה השנים האחרונות עובדת בבית חולים תל השומר, ותחום העיסוק העיקרי שלה הוא התמודדות עם מחלות כרוניות וסופניות בקרב ילדים ומבוגרים. בנוסף בעלת ניסיון רב בעבודה עם בני נוער הסובלים מהפרעות אכילה.

בועז רז

עובד סוציאלי קליני (M.S.W)  באוניברסיטת חיפה, בעל ניסיון רב בעבודה עם ילדים עם הפרעת קשב והדרכת הורים, וכן מתמקצע בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT).

שלומית צאייג

מנהלת הדסק המקצועי ומרכז המידע.

Facebook