צוות אניגמה פלוס

פרופ' איריס מנור

אנשי המקצוע של צוות אניגמה פלוס מנוהל ע"י פרופ' איריס מנור – פסיכיאטרית מומחית לילד ולמתבגר אשר התמקצעה בעיקר בהפרעות קשב (ADHD).

פרופ' מנור עומדת בראש היחידה להפרעות קשב בבי"ח גהה. מרצה בכירה בביה"ס לרפואה באוניברסיטת ת"א. מנהלת ומשתתפת במחקרים (גנטיים, קליניים ותרופתיים) בארץ ובעולם בנושא הפרעות קשב (ADHD). ד"ר מנור הנה מרצה מבוקשת ע"י בכירי החוקרים והרופאים בישראל וכן בכנסים בינלאומיים.

פרופ' מנור כתבה בשיתוף עם פרופ' טיאנו את הספר "לחיות עם הפרעת קשב" וזאת בנוסף לפרסומים בכתבי עת שונים, והיא חברה בסקציות הפרעות קשב בארגון הפסיכיאטריה העולמי ובארגון האמריקאי למומחים להפרעת קשב APSARD, וחברה בעמותת "קוים ומחשבות".

ד"ר רעות שר

בוגרת לימודי רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. מומחית לפסיכיאטריה במבוגרים. סיימה התמחות במרכז לבריאות הנפש לב השרון, תוך התמקצעות במיגוון תחומים בעולם בריאות הנפש.

ד"ר עינת יערי

מומחית ברפואת ילדים, מורשית משרד הבריאות לאבחון וטיפול בהפרעת קשב.

ד"ר יערי מאבחנת ומטפלת בילדים עם הפרעת קשב במרפאות קשב בלאומית שרותי בריאות מזה כעשור. כמו כן היא אחראית תחום הפרעות קשב במכבי שרותי בריאות. היא חברת ועד החברה הישראלית להפרעת קשב, היתה אחראית מקצועית על קורסי הכשרה לרופאי קשב של משרד הבריאות, מרצה ומלמדת על תחום הפרעת הקשב במסגרות מקצועיות שונות.

אסנת בר

מאבחנת דידקטית מוסמכת בעלת תואר שני, מומחית לאיתור לקויות למידה ובניית אסטרטגיות למידה מכיתה א' ועד י"ב. במסגרת האבחון ניתנות התאמות לצורך בחינות. מוכר על ידי משרד החינוך.

בעלת ניסיון של 20 שנים בחינוך והוראה במערכת החינוך עם ילדים לקויי למידה.

במסגרת תפקידי ההוראה והניהול שימשה כחברה בכירה בוועדת התאמות לתלמידים לקויי למידה.

בועז רז

עובד סוציאלי קליני (M.S.W)  באוניברסיטת חיפה, בעל ניסיון רב בעבודה עם ילדים עם הפרעת קשב והדרכת הורים, וכן מתמקצע בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT).

 מיכל מיכאלי

מנהלת הדסק המקצועי ומרכז המידע.